Shenzhen Haoyatong Koruyucu Ürünler Co, Ltd

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Shenzhen Haoyatong Protective Supplies Co., Ltd.

Certifications
Çin Shenzhen Haoyatong Protective Supplies Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Shenzhen Haoyatong Protective Supplies Co., Ltd. Sertifikalar
Customers Reviews
Ben sohbet şimdi

Shenzhen Haoyatong Protective Supplies Co., Ltd.

1 2 3 4
Shenzhen Haoyatong Protective Supplies Co., Ltd. Shenzhen Haoyatong Protective Supplies Co., Ltd. Shenzhen Haoyatong Protective Supplies Co., Ltd. Shenzhen Haoyatong Protective Supplies Co., Ltd.
Shenzhen Haoyatong Koruyucu Malzemeleri Co Ltd. örnek Oda Fabrikanın iç Sergi

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Dünya çapında
Markalar : HOYATO
No. Çalışanları : 100~150
Yıllık satış : 15000000-20000000
Yıl kurulan : 2004
İhracat p.c : 60% - 70%
Ağustos 2004 yılında kurulan Shenzhen Hoyato Koruyucu Malzemeleri Co, Ltd ESD ayakkabı, güvenlik ayakkabısı, ESD giyim, ESD aletleri ve tozsuz oda malzemeleri gibi ESD sarf malzemelerinin işinde uzmanlaşmış profesyonel üretim tipi bir kuruluştur.
Hoyato bir ticaret şirketi Shenzhen, Jinjing ve Suzhou, Tangxia, Dongguan City ve Changsha, Hunan kentinde iki işleme merkezleri, üç üretim üsleri ile entegre anti-statik eşleme şeması satıcısı için geliştirdi. Hoyato, ileri yönetim fikrine, bilimsel ve teknik personele ve geliştirme sürecinde koruyucu malzemelerin araştırılması, geliştirilmesi ve satışına yönelik tüm markalama ekibine kayda değer bir ilerleme kaydetmiştir. Firmamız her zaman birinci sınıf iş felsefesi ile uyumludur "Önce kalite, dürüstlük temelli, pragmatik yenilik, mükemmellik için çabalayan", biz ulaşmak için yurtiçinde ve yurtdışında hayatın her kesiminden arkadaşları ile birlikte çalışmaya hazırız "Kazan-kazan işbirliği" nin hedefi! Müşterilerimize Çin Halk Cumhuriyeti'nin <Ürün Kalite Hukuku>, <Tüketici Hakları ve Çıkarlarının Korunması Hakkında Çin Halk Cumhuriyeti Kanunu> ve diğer ilgili kanunlar uyarınca iade veya değişim sonrası hizmetler sunuyoruz. malların kalitesinde bir sorun varsa kurallar.
1. Shenzhen Hoyato Koruyucu Malzemeleri Co, Ltd. Dış ambalajın bütünlüğünü sağlar. Çıkarlarınızı korumak için lütfen parseli aldığınızda, teslimat sırasında meydana gelen herhangi bir hasarı aldığınızda malları kontrol edin, geri almak ve yeniden düzenlemek için kurye talebinde bulunma hakkına sahipsiniz. -Gönderme.

2. Shenzhen Hoyato Koruyucu Malzemeleri Co, Ltd zaman sınırları ile iade veya değişim şartlarını kabul edeceğine söz vermiş (müşterinin parseli imzaladığı 3 gün içinde). Müşteri hizmetleri merkezimizi veya tedarikçimizi telefonla bilgilendirmeniz ve kusurları 3 gün içinde geri göndermeniz gerekmektedir, tedarikçi ihtiyaçlarınız doğrultusunda düzenleyecektir.

3. Dijital ürünler yerinde kontrol edilmelidir (Pls yüzeye çok dikkatli bir şekilde kontrol edin, çünkü imzalandıktan sonra bulduğunuz ürün üzerindeki herhangi bir yüzey hasarı, iade veya değişim kabul etmeyiz). Satış tarihi itibariyle, kullanıcılar kalifiye tamir hizmetinden yararlanabilirler. biz teklif makbuz veya fatura ile garanti süresi içinde, belirlenen bakım merkezine gitmek ve ücretsiz mal tamir edebilirsiniz. Herhangi bir kalite sorunu, sen iade veya aynı marka ve aynı tip ürün değişimi için sormadan önce muayene raporu almalısınız . 4. Herhangi bir iddia aşağıdaki koşullara, Shenzhen Hoyato Koruyucu Malzemeleri Co, Ltd aittir. İadeyi reddetme veya müşteriden gereksinimleri değiştirme hakkına sahip olacak:
(1). Teslim edilen malların kalite sorunu yoktur.
(2). Mal adı / tipi ve seri numarası eşdeğer mallarla eşleşmiyor, mal miktarı miktarla eşleşmiyor.
(3). Hasarlı görünüm, malların kıtlığı, kir, hasar veya diğer insan yapımı problemler gibi: düşme, çarpışma, sıvıya sızma, kendi kendini idame ettirme veya uygun olmayan işlem.
(4). Malların iadesi veya değişimi için sürenin dolması (müşterinin parseli imzaladığı 3 gün içinde).
(5). Müşteri makbuzu kaybetti, eksik makbuz var veya fatura izinsiz olarak değiştirir.
(6) .Maliyeti mal açıklamalarını dikkatlice okumadan mal siparişi verin, malları hata ile tekrar sipariş edin veya müşteri tarafından yapılan diğer hatalar, malları iade edemez.
(7) .Aşağıdaki öğelerden herhangi biri olmayanlar: dış paket, ek, fatura, vb., Mallar iade edilemez.
(8). Orijinal seri NO etiketi, lazer anti-sahte etiketler ve mühür değiştirildi, değiştirildi veya eksik.
(9). Müşterinin farklı ürünlere dönüşmesi gerekiyor.
(10). Good Shenzhen Hoyato Koruyucu Malzemeleri Co, Ltd tarafından temin edilmez.
İletişim bilgileri
Shenzhen Haoyatong Protective Supplies Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Wu jianbo

Tel: 18588980583

Faks: 86-0755-2965-6160

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)