Shenzhen Haoyatong Koruyucu Ürünler Co, Ltd

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Hakkımızda

Hizmet

Certifications
iyi kalite ESD Güvenlik Ayakkabıları satış için
iyi kalite ESD Güvenlik Ayakkabıları satış için
Customers Reviews
Ben sohbet şimdi

Shenzhen Haoyatong Protective Supplies Co., Ltd.

1 2 3 4
Shenzhen Haoyatong Protective Supplies Co., Ltd. Shenzhen Haoyatong Protective Supplies Co., Ltd. Shenzhen Haoyatong Protective Supplies Co., Ltd. Shenzhen Haoyatong Protective Supplies Co., Ltd.
Shenzhen Haoyatong Koruyucu Malzemeleri Co Ltd. örnek Oda Fabrikanın iç Sergi

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Dünya çapında
Markalar : HOYATO
No. Çalışanları : 100~150
Yıllık satış : 15000000-20000000
Yıl kurulan : 2004
İhracat p.c : 60% - 70%
"Çin Halk Cumhuriyeti'nin ürün kalitesi yasası", "Çin Halk Cumhuriyeti'nin Tüketicilerin Hak ve Çıkarlarının Korunması Hakkında Kanun" ve diğer ilgili kanunlara uygun olarak satış sonrası hizmetler için değişim ya da değişim sunmaktayız. mal nitelikleri ile ilgili yanlış bir şey varsa yönetmelikleri.

1. Shenzhen Hoyato Koruyucu Ürünler Co, Ltd dış ambalajın bütünlüğünü garantiler. Çıkarlarını korumak için parsel aldığınızda, teslimat sırasında yapılan hasarları aldığınızda eşyaları kontrol etmenizi rica ediyorsanız, geri getirmek ve yeniden düzenlemek için kurye talep etme hakkına sahip olursunuz. -Gönderme.

2. Shenzhen Hoyato Koruyucu Ürünler Co, Ltd zaman sınırlamaları ile dönüşleri kabul etmeyi veya değiş tokuş etmeyi taahhüt etti (müşterinin paketi imzaladığı 3 gün içinde). Müşteri hizmetleri merkezimize veya tedarikçimize telefonla bildirimde bulunmalı ve kusurları 3 gün içinde geri göndermelisiniz, tedarikçi gereksinimlerinize göre düzenleyecektir.

3. Dijital ürünler spot üzerinde kontrol edilmelidir (Pls gözlem çok dikkatli çünkü herhangi bir görünüm hasar sonrası ürün üzerinde herhangi bir hasar gördükten sonra, iade veya değişim kabul etmeyecektir.) Satış tarihinden itibaren, kullanıcılar nitelikli tamir hizmetinden yararlanabilirler Garanti süresince sunduğumuz makbuz veya fatura ile aday bakım merkezine gidebilir ve mallarınızı ücretsiz olarak düzeltebilirsiniz. Her kalite problemi, aynı markayı ve aynı tip ürünü geri göndermeyi veya değiştirmeyi istemeden önce denetim raporunu almalısınız .

İletişim bilgileri
Shenzhen Haoyatong Protective Supplies Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Wu jianbo

Tel: 86-755-2791-6362

Faks: 86-0755-2965-6160

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)